Зв'язатись з нами

Обладнання для медичних лабораторій: Діамеб Трейд - Ваш надійний партнер в Україні!

Широкий спектр високоякісних

дослідницьких наборів

провідного світового виробника

Лабораторія «з нуля»

Комплексне оснащення

лабораторії будь-якого масштабу

Щомісячні знижки на реагенти!

Акційні позиції 

-50% -60% -90% -95%

ОБЛАДНАННЯ І РЕАКТИВИ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЇ

Компанія ДІАМЕБ Трейд спеціалізується на оптових і роздрібних постачаннях, а також обслуговуванні сучасного медичного лабораторного обладнання. Ми будемо раді стати Вашим провідником і постійним партнером у світі передових медичних технологій.

Всі наші зусилля і проєкти спрямовані на те, щоб допомогти зробити роботу Вашої організації максимально ефективною, раціональною, продуктивною і прибутковою. Домогтися цього можна завдяки автоматизації лабораторних досліджень. Компактне, багатофункціональне, автоматизоване і напівавтоматизоване лабораторне обладнання купити в Україні можна в ДІАМЕБ Трейд.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ - ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ У НАС?

МОЖЛИВОСТІ

Поставляючи сучасне обладнання для медичних лабораторій протягом 14 років, компанія ДІАМЕБ Трейд співпрацює більш ніж з 30 виробниками та 200 постійними клієнтами, клієнтами, серед яких - медичні та освітні установи, наукові та торговельні організації.

У нашому асортименті - понад 1000 товарних позицій. Ми скрупульозно підходимо до відбору постачальників обладнання та реагентів і пропонуємо кожному замовнику персональні варіанти партнерства.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Звертайтеся в ДІАМЕБ Трейд, якщо Вам потрібно разове постачання будь-яких приладів (наприклад, з'явилася необхідність купити аналізатор для імуноферментного аналізу) і, якщо необхідно оснащення «з нуля» або повна модернізація клініки / лабораторії. Для кожної установи розробляється індивідуальне рішення з урахуванням профілю, навантаження, доступного бюджету та інших параметрів.

ПОВНИЙ СУПРОВІД

З моменту надходження заявки на покупку лабораторного обладнання ми надаємо всебічну допомогу клієнту. Комплексний сервіс передбачає надання консультацій, практичну допомогу з технічного обслуговування приладів (гарантійне та післягарантійне) і навчання персоналу. У ДІАМЕБ Трейд разом з обладнанням або за окремою заявкою Ви також можете купити реактиви для лабораторії. При необхідності ми організуємо постійні постачання витратних матеріалів по Вашому графіку, а також допоможемо налаштувати обладнання на нові реагенти. Наші медичні представники працюють практично у всіх регіонах України та готові забезпечити Вас якісним, професійним обслуговуванням.

КОМФОРТНІ УМОВИ ПОСТАЧАННЯ

Ми вміємо професійно працювати з замовниками: доставлення по всій території України, система знижок, кілька режимів оплати (включаючи післяплату і продаж в кредит / розстрочку). Зв'яжіться з нами, щоб розпочати співпрацю.

Компанія зарекомендувала себе відмінним постачальником якісного сучасного медичного обладнання. Діамеб трейд пропонує своїм клієнтам якісну і високотехнологічну продукцію. Компанія продає вироби провідних іноземних виробників на правах офіційного представника і ексклюзивного дистриб'ютора лабораторного обладнання в Україні.

ШУКАЄТЕ, ДЕ КУПИТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ? ДОВІРЯЙТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ КОМПАНІЇ ДІАМЕБ ТРЕЙД!

Партнери