(0342) 775 122

Івано-Франківськ

(044) 277 94 75

Київ

(0562) 350 700

Дніпро

slide
ДІАМЕБ - Ваш партнер в лабораторній діагностиці

ТОВ "ДІАМЕБ" - лідер на ринку лабораторної діагностики з більш ніж 17-річним досвідом постачання широкого асортименту обладнання та реагентів для сучасної лабораторії провідних світових виробників.

Пропозиції

Широкий спектр реагентів для

наукових досліджень та ІФА

провідних світових виробників

New

ПЛР-лабораторія "під ключ"

 Аналізатори та реагенти для

ПЛР - діагностики

New

Щомісячні знижки на реагенти!

Акційні позиції 

-50% -60% -90% -95%

Компанія «Діамеб»: сучасне обладнання для медичних лабораторій

Запорукою якісних досліджень лабораторій будь-якого спрямування є якісне, надійне та сучасне обладнання.Найсучасніші аналізатори дають змогу проводити лабораторні та наукові дослідження на молекулярному рівні, забезпечуючи швидку оперативну та високоточну діагностику гормональних, онкологічних, інфекційних та автоімунних захворювань на ранніх стадіях та моніторити динаміку їх протікання та ефективність терапії.

Компанія «Діамеб» вже понад 17 років займає лідируючі позиції на ринку України як офіційний та ексклюзивний дистриб’ютор лабораторного обладнання від провідних світових виробників.

Напрямки нашої діяльності

Компанія пропонує широкий спектр медичного обладнання для виконання лабораторних аналізів.

 • Імуноферментні аналізатори. Імуноферментний аналіз –це сучасна високоточна методика діагностикизахворювань, що базується на утворенні комплексу антиген-антитіло.
 • Імунологічні хемілюмінесцентні аналізатори. В основі роботи апарата лежить новий сучасний високочутливий метод дослідження, який дає змогу визначати метаболіти, значно скорочуючи час проведення імунологічних тестів.
 • ПЛР-діагностика. Полімеразна ланцюгова реакція – це золотий стандарт діагностики багатьох захворювань вірусної та бактеріальної етіології, дослідження генетичних поліморфізмів тощо.
 • Автоматичні біохімічні аналізатори визначають важливі біохімічні показники крові для визначення функціональногостану внутрішніх органів. Біохімічний аналіз крові є есенціальним у первинній клінічній діагностиці.
 • Oбладнання для експрес-діагностики. Ці прилади застосовуються для швидкого визначення глікованого гемоглобіну, маркерів запалення, нефропатії та тромбоемболії. Експрес-аналізатори дозволяють отримати максимально швидкий кількісний результат без придбання дороговартісного обладнання та спеціально орієнтовані на малі чи вузькоспеціалізовані лабораторії.
 • Сечові аналізатори. Стріп-рідер та аналізатор сечі дозволяють за лічені секунди отримати якісні чи напівкількісні результати аналізу сечі для діагностики та контролю таких патологій, як цукровий діабет, ниркові та урогенітальні інфекції, виявлення відхилень у функціонуванні жовчного міхура, печінки, нирок, тощо.
 • Аналізатори електролітів - призначені для моніторингу стану пацієнтів при гострих і невідкладних станах, а також при захворюваннях, в основі яких лежать порушення іонообмінних процесів.
 • Гематологічні аналізатори i коагулометри. Застосовуються з метою вивчення змін у загальному аналізі крові пацієнта та системі гемостазу та дозволяють оцінити параметри зсідання крові.
 • Станції таконцентратори для аналізу калу у використанні з будь-яким мікроскопом допомагають підвищитивиявлення кишкових паразитів, що робить діагностику та лікування гельмінтозів більш ефективною.
 • Механічні дозатори i системи забору крові. Застосовуються для точного дозування будь-яких реагентів у клінічній лабораторії.

У вартість обладнання входять доставка, установка приладів, навчання персоналу, інформаційна і технічна підтримка. Також ми безкоштовно надаємо послуги налаштування аналізаторів для роботи з реагентами пропонованих нами виробників. Компанія «Діамеб» пропонує широкий спектр реагентів для різноманітних лабораторних досліджень.

Медичне обладнання від «Діамеб»: чому варто купувати у нас?

Переваги придбання медичного обладнання в нашій компанії

 • Досвід.Протягом 17 років «Діамеб» постачає медичне обладнання для сучасних лабораторій від найкращих світових виробників.
 • Регулярні акційні пропозиції.Щомісяця ми оновлюємо знижки на різноманітне обладнання та реагенти для лабораторних досліджень. За домовленістюможливе придбання продукції у безвідсотковерозтермінування.
 • Доставка.Доставляємо продукцію вусі регіони України «під двері» або на склад кур’єрської компанії (на вибір клієнта).
 • Інновації.Стежимо за останніми науковими розробками та дослідженнями й активно впроваджуємо передові технології лабораторної діагностики.
 • Гарантії. Забезпечуємо сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

кісне лабораторне обладнання стає ще доступніше в Україні завдяки компанії «Діамеб»! Ви можете ознайомитись із повним каталогом нашої продукції на сайті у відповідному розділі. До кожного товару додається опис із зазначенням основних технічних характеристик. Зробіть замовлення он-лайн або зателефонуйте нам. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати необхідну продукцію та запропонують найзручніші способи її оплати та доставки.

Реактиви та аналізатори на продажу в Україні – обирайте досвід і сучасні технології з «Діамеб»!