(0342) 775 122

Івано-Франківськ

(044) 277 94 75

Київ

(0562) 350 700

Дніпро

Зв'язатись з нами

Ремонт біохімічних і гематологічних аналізаторів швидко і якісно

Виникли збої в роботі аналізатора? Необхідно виявити причину несправності? Потрібно провести профілактику обладнання? Звертайтеся в компанію Діамеб! Наша компанія надає наступні послуги з ремонту біохімічних і гематологічних аналізаторів:

 • профілактика і діагностика;

 • ремонт;

 • гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.

При цьому зазначені послуги поширюються як на аналізатори, які реалізує наша компанія (Sinnowa, Accent (Cormay), Diatron), так і на обладнання інших марок. Ми беремося за діагностику, профілактику і ремонт будь-яких відкритих аналізаторів (біохімічних та гематологічних).


Процедура проведення ремонту біохімічних та гематологічних аналізаторів


Процедура проведення разового ремонту біохімічних та гематологічних аналізаторів залежить від того, де придбано обладнання:

 1. Якщо аналізатор куплений в компанії Діамеб, наш інженер проведе діагностику, потім зв'яжеться з менеджером і повідомить йому необхідний перелік комплектуючих для ремонту. Менеджер прорахує вартість ремонту за такою формулою:


  Вартість запчастин і витратних матеріалів + робота з Діамеб.


  або


  Вартість запчастин і витратних матеріалів + виклик сервісного інженера в Ваше місто (якщо ремонт буде здійснюватися на об'єкті замовника).


  При цьому, якщо обсяг закупівель, зроблений замовником в компанії Діамеб, становить понад 20 000 грн в місяць, то у вартість ремонту включаються тільки запчастини, витратні матеріали, витрати на проїзд та проживання або доставку обладнання. Сам ремонт буде проведений безкоштовно!


 2. Якщо аналізатор був придбаний не в компанії Діамеб, то після проведення діагностики наш інженер надасть замовнику список необхідних запчастин і витратних матеріалів. Клієнт може самостійно замовити потрібні комплектуючі або доручити це нашим фахівцям. Довіряючи техніку нам, Ви отримаєте правильне співвідношення ціна/якість за рахунок професійно підібраних аналогів запчастин саме для Вас.

Гарантії


Гарантія на всі вузли і модулі, які були замінені або відремонтовані (крім лампочок), становить 6 місяців.


Вартість послуг


Діагностика та профілактична прочищення здійснюються безкоштовно при монопольній поставці реактивів для обладнання придбаного в нашій компанії на таку суму:

 • гематолог і напівавтомат - від 5000 грн в місяць;

 • автомат - від 10 000 грн в місяць.

В цьому випадку безкоштовні послуги надаються не частіше ніж один раз на квартал.


Вартість річного сервісного обслуговування розглядається індивідуально і залежить від стану аналізатора. Сума може скласти від 8 000 до 24 000 грн.


Додаткові пропозиції


Ми проводимо розконсервацію гематологічних і біохімічних аналізаторів при гарантії з боку замовника на монопольну поставку реактивів компанією Діамеб.


При переході на реактиви, придбані в нашій компанії, ми безкоштовно міняємо або додаємо свої методики, а також проводимо профілактичне обслуговування обладнання. При цьому наш інженер робить налаштування показників по контрольній крові і надає рекомендації.


Наші переваги


Медичні представники компанії Діамеб працюють у багатьох обласних центрах України, що дозволяє клієнтам оперативно отримувати необхідну консультацію. Наші сервісні інженери працюють в Івано-Франківську, Києві та Дніпрі, тому послуги з ремонту біохімічних і гематологічних аналізаторів і їх сервісного обслуговування надаються максимально швидко.


Наші фахівці накопичили значний досвід по ремонту всього модельного ряду аналізаторів наступних марок:

 • Mindrey;

 • Rayto;

 • Biosystems;

 • HTI;

 • Prestige – Sapphire.

Переваги компанії Діамеб - першокласний сервіс, якісне обслуговування, широкий перелік додаткових послуг. Ми раді кожному клієнту! Звертайтеся!