Зв'язатись з нами

Ремонт біохімічних і гематологічних аналізаторів швидко і якісно

Виникли збої в роботі аналізатора? Необхідно виявити причину несправності? Потрібно провести профілактику обладнання? Звертайтеся в компанію Діамеб Трейд! Наша компанія надає наступні послуги з ремонту біохімічних і гематологічних аналізаторів:

 • профілактика і діагностика;
 • ремонт;
 • гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.

При цьому зазначені послуги поширюються як на аналізатори, які реалізує наша компанія (Sinnowa, Accent (Cormay), Diatron), так і на обладнання інших марок. Ми беремося за діагностику, профілактику і ремонт будь-яких відкритих аналізаторів (біохімічних та гематологічних).

 

Процедура проведення ремонту біохімічних та гематологічних аналізаторів

Процедура проведення разового ремонту біохімічних та гематологічних аналізаторів залежить від того, де придбано обладнання:

 Вартість запчастин і витратних матеріалів + виклик сервісного інженера в Ваше місто (якщо ремонт буде здійснюватися на об'єкті замовника).  

 

При цьому, якщо обсяг закупівель, зроблений замовником в компанії Діамеб Трейд, становить понад 20 000 грн в місяць, то у вартість ремонту включаються тільки запчастини, витратні матеріали, витрати на проїзд та проживання або доставку обладнання. Сам ремонт буде проведений безкоштовно!

 1. Якщо аналізатор куплений в компанії Діамеб Трейд, наш інженер проведе діагностику, потім зв'яжеться з менеджером і повідомить йому необхідний перелік комплектуючих для ремонту. Менеджер прорахує вартість ремонту за такою формулою:

   

  Вартість запчастин і витратних матеріалів + робота з Діамеб Трейд.

   або
 2. Якщо аналізатор був придбаний не в компанії Діамеб Трейд, то після проведення діагностики наш інженер надасть замовнику список необхідних запчастин і витратних матеріалів. Клієнт може самостійно замовити потрібні комплектуючі або доручити це нашим фахівцям. Довіряючи техніку нам, Ви отримаєте правильне співвідношення ціна/якість за рахунок професійно підібраних аналогів запчастин саме для Вас.

 

 

Гарантії

Гарантія на всі вузли і модулі, які були замінені або відремонтовані (крім лампочок), становить 6 місяців.

 

 

Вартість послуг

Діагностика та профілактична прочищення здійснюються безкоштовно при монопольній поставці реактивів для обладнання придбаного в нашій компанії на таку суму:

 • гематолог і напівавтомат - від 5000 грн в місяць;
 • автомат - від 10 000 грн в місяць.

В цьому випадку безкоштовні послуги надаються не частіше ніж один раз на квартал.

Вартість річного сервісного обслуговування розглядається індивідуально і залежить від стану аналізатора. Сума може скласти від 8 000 до 24 000 грн.

 

 

Додаткові пропозиції

Ми проводимо розконсервацію гематологічних і біохімічних аналізаторів при гарантії з боку замовника на монопольну поставку реактивів компанією Діамеб Трейд.

При переході на реактиви, придбані в нашій компанії, ми безкоштовно міняємо або додаємо свої методики, а також проводимо профілактичне обслуговування обладнання. При цьому наш інженер робить налаштування показників по контрольній крові і надає рекомендації.

 

 

Наші переваги

Медичні представники компанії Діамеб Трейд працюють у багатьох обласних центрах України, що дозволяє клієнтам оперативно отримувати необхідну консультацію. Наші сервісні інженери працюють в Івано-Франківську, Києві та Дніпрі, тому послуги з ремонту біохімічних і гематологічних аналізаторів і їх сервісного обслуговування надаються максимально швидко.

Наші фахівці накопичили значний досвід по ремонту всього модельного ряду аналізаторів наступних марок:

 • Mindrey;
 • Rayto;
 • Biosystems;
 • HTI;
 • Prestige – Sapphire.

Переваги компанії Діамеб Трейд - першокласний сервіс, якісне обслуговування, широкий перелік додаткових послуг. Ми раді кожному клієнту! Звертайтеся!