Зв'язатись з нами

Ico Огляди та статті
02.08.2018

Медичне обладнання виробництва Cormay, Польща

PZ CORMAY S.A. - найбільший польський виробник реагентів і діагностичного медичного обладнання. Продукцію компанії купують більше 30 країн світу, в тому числі держави Західної Європи та Азії, а також Україна. Компанія PZ CORMAY S.A. більше 30 років займається виготовленням якісних і недорогих реагентів для біохімічних, імунотурбідиметричних досліджень, гематології, а також поставляє устаткування різного профілю для лабораторної діагностики.

Каталог обладнання Cormay включає:

Біохімічні аналізатори - лабораторні прилади, важливість яких важко переоцінити. Представлені автоматичними і напівавтоматичними моделями.

Серія ACCENT включає повністю автоматизовані апарати з прямою фотометрією. Компактні і зручні, ці аналізатори мають високу продуктивність і дуже затребувані в лабораторіях середніх розмірів. Моделі ACCENT-200 і ACCENT-220S обробляють 200-220 зразків/год.

Напівавтоматичний біохімічний аналізатор Multi + - раціональне, недороге і просте в управлінні рішення для невеликих і середніх клінік.

Аналізатор електролітів CorLyte

Це невеликий і зручний в користуванні апарат, який вимірює рівень електролітів в біологічних рідинах: крові, сироватці, плазмі та сечі. Продуктивність пристрою - 60 зразків/год.

Переваги лабораторного обладнання виробництва PZ CORMAY S.A.

  • якість: вся апаратура пройшла строгий контроль, відповідає всім санітарно-хімічним, фізичним і механічним нормам, абсолютно нешкідлива;

  • практичність: продукція компанії є однією з кращих на ринку за співвідношенням ціна/якість;

  • різноманітність: асортимент продукції дозволяє підібрати моделі як для маленьких клінік, так і для великих медичних центрів.

Аналізатор електролітів CorLyteАналізатор електролітів CorLyteАналізатор електролітів CorLyte

Компанія «ДІАМЕБ Трейд» - надійний постачальник кращого діагностичного обладнання.

Наша компанія пропонує біохімічні аналізатори ТМ Cormay. Лідерами продажів є автоматичні апарати ACCENT-200 і ACCENT-220S, а також напівавтоматичний прилад Multi+. Ми рекомендуємо автоматичні аналізатори лабораторіям з великою пропускною здатністю, наприклад, метацентрам широкого профілю. Ці апарати коштують дорожче, але вони більш ефективні і не потребують постійної присутності оператора.

Крім того, наші клієнти гідно оцінили переваги аналізатора електролітів CorLyte. Він показує дуже точні результати при мінімальному заборі крові, відрізняється компактністю і економією коштів.

Наші представники, які знаходяться у великих обласних центрах, завжди готові проконсультувати і допомогти вибрати оптимальний варіант обладнання. А наявність сервісних інженерів в Києві, Івано-Франківську та Дніпрі дозволяє забезпечити оперативне і якісне обслуговування та ремонт приладів.

Доставку ми робимо в усі міста України, «Новою Поштою» або будь-якою іншою кур'єрською службою.